Het bestuur van CD&V Kapelle-op-den-Bos heeft de top van haar lijst goedgekeurd en kan een groep van sterke kandidaten voorstellen voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. Een groep met ervaring in combinatie met jonge opkomende talenten. Lijsttrekker wordt Edward De Wit, Ann Van Rompaey komt op plaats 2, Chris Reniers, Mathias Diricx en Jos Thomas maken de top 5 compleet, lijstduwer wordt Ria Devos.
 
Op vraag van de partij en na overleg neem ik een laatste keer het kopmanschap op” vertelt Burgemeester Edward De Wit. “Zo wil ik op mijn gestadige manier verder werken aan het verhogen van de verkeersveiligheid en veiligheid in het algemeen in onze gemeente. En ben ik fier als burgemeester, tevens bevoegd voor onderwijs, onze gemeentelijke schoolgebouwen vernieuwd en verbeterd te hebben en de uitbouw van de infrastructuur van het vrij onderwijs te ondersteunen.
 
Ann Van Rompaey en gemeenteraadslid: “Ruimtelijke ordening is mijn passie en mijn ambitie: Kapelle-op-den-Bos profileren als een zorgzame, leefbare landelijke gemeente met een ruim aanbod aan feest- en recreatiefaciliteiten.
 
Ondernemer en voorzitter van de gemeenteraad Chris Reniers: “ik sta voor Constructief Denken & Vernieuwen. Wil werken aan een leefbare gemeente met een vernieuwde, vlot bereikbare en ondernemende dorpskern.
 
Het 26-jarige gemeenteraadslid Mathias Diricx: “Vanuit het verenigingsleven ben ik in de politiek gegaan om mee te werken aan een groen en veilig Kapelle-op-den-Bos, met voldoende aandacht voor de deelgemeenten. Ik wil mij blijven inzetten voor een gezellige en ondernemende gemeente, waar het goed wonen is voor jong en oud.
 
Schepen Jos Thomas: “Op mijn ervaring in verschillende gemeentelijke dossiers, kan men terug op mij rekenen. Samen met jonge politiek geïnteresseerden wil ik mij kandidaat stellen, vooral met aandacht voor onze inwoners van de deelgemeenten zodat zij zeker niet vergeten worden.
 
Lijstduwer en schepen Ria Devos: “Ik wil graag ons werk met veel inzet verder zetten. Denk aan het vrijwaren en herbestemmen van onze pareltjes van erfgoedsites in Ramsdonk en Nieuwenrode. Ook wil ik ten volle verder gaan voor een sprankelend cultuurbeleid, het senioren-, gezondheids- en kinderopvangbeleid en de solidariteit naar de wereld.
 
De komende maanden wordt verder gewerkt aan een toekomstgericht programma en worden mensen aangesproken om mee het engagement aan te gaan voor een Kapelle-op-den-Bos waar iedereen zich thuis voelt.

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.