Goed nieuws voor de leerlingen van de vrije basisschool Karamba in Ramsdonk, want zij kunnen voortaan via een obstakelvrij voetpad naar school. De gemeente heeft de voetpaden in de Grotstraat namelijk helemaal heraangelegd.

Mathias Diricx (gemeenteraadslid): "Ieder jaar is er een bijzonder budget vanuit de gemeente voor de vernieuwing van onze gemeentelijke wegen, fiets- en voetpaden. De minst goede wegen en paden komen het eerst aan bod. Zo was nu de Grotstraat aan de beurt. Er zijn echter nog fiets- en voetpaden in onze gemeente die aan vernieuwing toe zijn. Daarom wil burgemeester Edward De Wit dat ook de komende jaren budget wordt vrijgemaakt voor de vernieuwing van ons wegennetwerk."

https://www.hln.be/regio/kapelle-op-den-bos/nieuwe-voetpaden-grotstraat-klaar~a29ec7a9/

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.