"Wie me kent, weet dat ik hou van een goed gesprek, van filosoferen, van gedachten wisselen. Ook al zijn die meningen verschillend van de mijne. Ik hou van de rijkdom van het debat. Misschien daarom dat ik vrienden heb van zowat alle politieke strekkingen. En dat ik me in de specifieke standpunten van een aantal partijen kan vinden. Maar op 14 oktober 2018 moet ik net als anderen kiezen. En deze keer zal ik stemmen op CD&V Kapelle-op-den-Bos. Wel om het feit dat ik er een gezonde mix vind tussen jong en oud. Omwille van de positieve evoluties in onze gemeente. Dat er nog heel wat te verbeteren valt? Dat spreekt voor zich. Maar met en door de aanwezige ervaring kunnen een aantal dossiers verder afgewerkt worden, andere sneller opgestart en kunnen jongeren het klappen van de zweep leren. Ik kies dus voor continuïteit met een centrumpartij, een partij die oog heeft voor 'links' en 'rechts'. Een groep mensen die de weg vooruit kiest. Wat het resultaat ook mag zijn, dat we met z'n allen van ons dorp een nog mooiere en warmere thuis mogen maken."

Bruno Clerbout

 
Bruno, van ons allen: erg bedankt voor de steun, en veel succes in Hawaï! 🏊‍♂️🚴‍♂️🏃‍♂️🥇

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.